1. Seni Korumak Demek Beni Korumak Demek

  Seni Korumak Demek Beni Korumak Demek

  1080P Türkçe Altyazı

  Seni Korumak Demek Beni Korumak Demek izle (2019), Tina Jetter hem yazmış hem yönetmiş hem de oynuyor. Yönetmen koltuğunda Jetter'le birlikte Marc I. Daniels'i ve yardımcı yazar olarak da Jamal Lewis'i görüyoruz. Daniels de ayrıca filmde rol almış. Hikayemiz hepimizin aşina olduğu vampirler ve karşıt grup hikayesi. Açılış sahnesinde Amber'in (Tina Jetter) ebeveynlerini duyuyoruz. Amber arka planda koşarken bir kehanet, bir ritüel, 21 yaşına gelene kadar Amber'i güvende tutmanın bir yolunu aradıklarını izliyoruz. Asilerin onun peşine düşeceğini de öğreniyoruz. 14 yıl sonra Amber, Brandon'dan (Taylor Cowan) artık bittiğini ifade eden bir mesajı alıyor. Amber bir amacının olduğunun farkında ama bunun ne olduğunu bulamıyor. Brandon ve arabada birlikte olduğu arkadaşı Ruth (Cassandra Ogbozor) ona ulaşmaları gerektiği konusunda hemfikir. Ancak daha sonra Ruth, Claudia (Katie Butler Major) ve Natalie (Nicole Simone Backus) Brandon başarısız olunca Amber'i yakalamak için ayrıca bir plan yapıyor. Amber'i de yanlarına alıp ekip toparlandığında aslında hepsinin birer vampir oluduğunu, son yöneticileri Asiler tarafından öldürüldüğü için seçilmiş kişi olan Amber'in başa geçip onları kurtarması gerektiğini öğreniyoruz. Elbette olaylar bu noktadan sonra başlıyor. Amber vampirlere hükmedebilecek mi? Ailesini bulabilecek mi? Hangi tehlikelerle yüzleşmek zorunda kalacak?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      4.2   314

  •  Tür: Dram , Gerilim
  •  Orjinal Adı: Saving You, Saving Me
  •  Süre: 79 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
SON YORUMLAR

Unutamadığınız ve en son çıkan güncel filmler full hd ve tek parça, Yerli ve Yabancı film izlemenin keyfini bizimle doyasıya yaşayın.

Teknolojinin ilerlemesi ile gelişen sinema sektörü, farklı teknikler ve kullanılan profesyonel ekipmanlar ile günümüzde yeni bir anlam kazandı. İnsanlar film izlerken zevk almanın yanı sıra beraber yapılabilecek hoş bir etkinlik olarak görüyor sinemayı. Bu sebeple her yaştan, cinsiyetten, düşünceden ve zevkten insana hitap eden filmlerin çekimi ihtiyaç haline gelmiştir. Güçlü bir senaryo ve son teknoloji ekipmanlar ile çekilen bir film gişe rekorları kırarak kendine sinema tarihinde bir yer edinebiliyor. Sinemaya artan rağbet ile birlikte seçeneklerini azaltmak isteyen insanlarda arttı. Bunun için yalnızca 2019 filmleri izle ya da Türkçe dublaj film izle gibi seçenekler sunularak filmler daha aza indirgenebiliyor.

2019 Filmleri Nelerdir?

Son yıllarda sinemaya olan ilginin artması ile birlikte çekilen film sayısı da arttı. Bu sebeple internet üzerinde film yayınlayan birçok site türedi. Bu siteler genel olarak izleyiciye online film izleme imkanı sunar. Bunu farklı görüntü kalitesi ayarı, dublaj veya altyazı seçeneği gibi özelliklerle donatarak zengin hale getiren site sahipleri, insanlar için bazı filmleri öne çıkarmak ister. Bu filmler son bir yıl içerisinde çıkan filmler ise site üzerinde 2019 filmleri izle başlığı altında önerilerde bulunulabilir. Ya da Türkçe dublaj film izle başlığı kullanılarak dublajlı filmler izlenebilir. Bu sayede izleyici, daha kısa sürede istediği filmi bulabilir.

Online Film Nasıl İzlenir?

Online film izlemek için sinemada olduğu gibi para verilmesi gerekmez. Bu hizmeti ücretsiz sağlayan birçok site bulunuyor. Bu siteler, içerindeki reklamlar ile gerekli ücreti karşılayabiliyor. İstenilen zevke ve tarza hitap eden filmlerin bulunduğu siteler, arama motoru ile izleyicinin istediği filme ulaşması sağlanıyor. Bu aramalar sayesinde sadece belirli kategorilerdeki filmleri listelemekte mümkün. Mesela istenilen bir yıldaki filmler listelenebilir. Bunun için örnek olarak hd film izle yazılarak arama yapılabilir. Bu sayede istenilen listeye ulaşılabilir. Yabancı film izlemek isteyenler içinde farklı seçenekler bulunuyor. Yerli film izle veya Türkçe dublaj film izle seçeneklerinden birisi seçilerek film istenilen şekilde izlenebiliyor.