Ahmet Rıfat Şungar

Ahmet Rıfat Şungar, tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu.

2 Eylül 1983'te İstanbul'da dünyaya gelen Şungar, Kartal'da büyüdü ve Kartal Süleyman Demirel Anadolu Lisesi'ni bitirdi. İlk başta İktisat ve işletme tarzında bölümlere girmeyi düşünüyordu ama bu bölümleri kazanamayınca arkadaşlarının da zorlamasıyla İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuğu Bölümü'nü kazandı.

İlk kez ekranda göründüğü yapım 2006'daki Kaybolan Yıllar dizisiydi. Aydın Sayman'ın yönettiği Janjan filmiyle sinemaya da adım atmış oldu. Hatırla Sevgili dizisinin 2. sezonunda Ali Demir karekteriyle diziye katılan oyuncu, bu rolüyle adını geniş kitlere duyurmaya başladı. Ancak yeteneğini ispat etmesi, Nuri Bilge Ceylan'a En İyi Yönetmen dalında Cannes Film Festivali'nde büyük ödülü getiren 3 Maymun filmiyle oldu. İsmail karakterini başarıyla canlandırdıktan sonra dizi ve filmlerin aranan isimleri arasında gösterilmeye başladı. Es-Es dizisinde Uras rolü de takdir topladı. Onur Ünlü'nün yönettiği Beş Şehir filminde oynadı. Merhamet dizisine 2013'te Atıf rolüyle dahil oldu. 2014'te çeşitli festivallerde ödüller alan Deniz Seviyesi filminde Damla Sönmez ile başrolü paylaştı. 2017'de yayınlanmaya başlayan Aşk ve Gurur dizisinde yine Damla Sönmez ve Mert Fırat'la birlikte yer aldı.

Unutamadığınız ve en son çıkan güncel filmler full hd ve tek parça, Yerli ve Yabancı film izlemenin keyfini bizimle doyasıya yaşayın.

Teknolojinin ilerlemesi ile gelişen sinema sektörü, farklı teknikler ve kullanılan profesyonel ekipmanlar ile günümüzde yeni bir anlam kazandı. İnsanlar film izlerken zevk almanın yanı sıra beraber yapılabilecek hoş bir etkinlik olarak görüyor sinemayı. Bu sebeple her yaştan, cinsiyetten, düşünceden ve zevkten insana hitap eden filmlerin çekimi ihtiyaç haline gelmiştir. Güçlü bir senaryo ve son teknoloji ekipmanlar ile çekilen bir film gişe rekorları kırarak kendine sinema tarihinde bir yer edinebiliyor. Sinemaya artan rağbet ile birlikte seçeneklerini azaltmak isteyen insanlarda arttı. Bunun için yalnızca 2019 filmleri izle ya da Türkçe dublaj film izle gibi seçenekler sunularak filmler daha aza indirgenebiliyor.

2019 Filmleri Nelerdir?

Son yıllarda sinemaya olan ilginin artması ile birlikte çekilen film sayısı da arttı. Bu sebeple internet üzerinde film yayınlayan birçok site türedi. Bu siteler genel olarak izleyiciye online film izleme imkanı sunar. Bunu farklı görüntü kalitesi ayarı, dublaj veya altyazı seçeneği gibi özelliklerle donatarak zengin hale getiren site sahipleri, insanlar için bazı filmleri öne çıkarmak ister. Bu filmler son bir yıl içerisinde çıkan filmler ise site üzerinde 2019 filmleri izle başlığı altında önerilerde bulunulabilir. Ya da Türkçe dublaj film izle başlığı kullanılarak dublajlı filmler izlenebilir. Bu sayede izleyici, daha kısa sürede istediği filmi bulabilir.

Online Film Nasıl İzlenir?

Online film izlemek için sinemada olduğu gibi para verilmesi gerekmez. Bu hizmeti ücretsiz sağlayan birçok site bulunuyor. Bu siteler, içerindeki reklamlar ile gerekli ücreti karşılayabiliyor. İstenilen zevke ve tarza hitap eden filmlerin bulunduğu siteler, arama motoru ile izleyicinin istediği filme ulaşması sağlanıyor. Bu aramalar sayesinde sadece belirli kategorilerdeki filmleri listelemekte mümkün. Mesela istenilen bir yıldaki filmler listelenebilir. Bunun için örnek olarak hd film izle yazılarak arama yapılabilir. Bu sayede istenilen listeye ulaşılabilir. Yabancı film izlemek isteyenler içinde farklı seçenekler bulunuyor. Yerli film izle veya Türkçe dublaj film izle seçeneklerinden birisi seçilerek film istenilen şekilde izlenebiliyor.