Minamata

 1. Film izle
 2. 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle Sorun Bildir
8.0
Toplamda 1 oy verildi.

Minamata

Filminin Bilgileri
IMDB 8.1
Minamata 1080P Türkçe Altyazı 115 dk   947
W Eugene Smith adındaki fotoğrafçı savaşın ortasında sırf fotoğraf çekebilmek için canını tehlikeye atışını izleyeceğiz. Life adındaki iyi bir dergide çalışan W Eugene Smith savaşın olduğu Japonya'ya doğru harekete geçer. Derginin kapağına savaşın nelere mal olduğuna dair bir kare yakalamak isteyen adam amacına ulaşır ama çekmiş olduğu resim onun vicdanında büyük bit yük taşımasına sebep olur.
Yapım
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
Yorum Kuralları
 • - Düzgün Türkçe ile yazılmamış yorumlar onaylanmayacaktır.
 • - Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
 • - Yorum Spoiler içeriyor ise, Spoiler butonu kullanılmalıdır.
 • - Tek kelimelik yorumlar yazmayınız. Açıklayıcı olunuz.
 • - E-mail adresiniz gizli tutulur. Kimseyle paylaşılmaz.
 1. avatar
    cengiz 8 Haziran 2021 22:25:34

  güzel film vakti olan izlesin canlar

 2. avatar
    Mustafa Çıkrık 20 Temmuz 2021 12:31:03

  Hayatın gerçek amacından ve bir Yaratıcı gerçeğinden uzaklaşan Batılı insanların çaresizliği filmde çok âşikâr bir şekilde işlenmiş. İçki ve uyuşturucu ile kendilerine teselli bulmaya çalışan, Allah’ı ve ahireti inkâr ettikleri için adım adım her gün yok olmaya, tüm sevdiklerinden ve hayatın lezzetlerinden ayrılmaya doğru giden insanların çaresizliği.. İnsanı bu dünyada da, sonsuz hayatında da mutluluğa ve huzura kavuşturacak tek şey, dünyayı ve içindeki sayısız canlı ve cansız varlıkları bizim için özel olarak yaratan sonsuz ilim, irade, kudret ve şefkât sahibi bir Yaratıcının varlığı gerçeğini kabul etmek, Onun, insanlığın dünya ve ahiret kurtuluşu için vazifelendirdiği son elçi olan Hz. Muhammed vasıtasıyla bildirdiği ilâhî emirlere uymaktır. Bunun dışında hiçbir yol ve metodun insanı gerçek mutluluğa ulaştırması mümkün değildir.

  • avatar
     Alp 2 Eylül 2021 22:11:11

   tanrı bir sürü peygamber gönderince insanların kafası karışmış

SON YORUMLAR

Unutamadığınız ve en son çıkan güncel filmler full hd ve tek parça, Yerli ve Yabancı film izlemenin keyfini bizimle doyasıya yaşayın.

Teknolojinin ilerlemesi ile gelişen sinema sektörü, farklı teknikler ve kullanılan profesyonel ekipmanlar ile günümüzde yeni bir anlam kazandı. İnsanlar film izlerken zevk almanın yanı sıra beraber yapılabilecek hoş bir etkinlik olarak görüyor sinemayı. Bu sebeple her yaştan, cinsiyetten, düşünceden ve zevkten insana hitap eden filmlerin çekimi ihtiyaç haline gelmiştir. Güçlü bir senaryo ve son teknoloji ekipmanlar ile çekilen bir film gişe rekorları kırarak kendine sinema tarihinde bir yer edinebiliyor. Sinemaya artan rağbet ile birlikte seçeneklerini azaltmak isteyen insanlarda arttı. Bunun için yalnızca 2019 filmleri izle ya da Türkçe dublaj film izle gibi seçenekler sunularak filmler daha aza indirgenebiliyor.

2019 Filmleri Nelerdir?

Son yıllarda sinemaya olan ilginin artması ile birlikte çekilen film sayısı da arttı. Bu sebeple internet üzerinde film yayınlayan birçok site türedi. Bu siteler genel olarak izleyiciye online film izleme imkanı sunar. Bunu farklı görüntü kalitesi ayarı, dublaj veya altyazı seçeneği gibi özelliklerle donatarak zengin hale getiren site sahipleri, insanlar için bazı filmleri öne çıkarmak ister. Bu filmler son bir yıl içerisinde çıkan filmler ise site üzerinde 2019 filmleri izle başlığı altında önerilerde bulunulabilir. Ya da Türkçe dublaj film izle başlığı kullanılarak dublajlı filmler izlenebilir. Bu sayede izleyici, daha kısa sürede istediği filmi bulabilir.

Online Film Nasıl İzlenir?

Online film izlemek için sinemada olduğu gibi para verilmesi gerekmez. Bu hizmeti ücretsiz sağlayan birçok site bulunuyor. Bu siteler, içerindeki reklamlar ile gerekli ücreti karşılayabiliyor. İstenilen zevke ve tarza hitap eden filmlerin bulunduğu siteler, arama motoru ile izleyicinin istediği filme ulaşması sağlanıyor. Bu aramalar sayesinde sadece belirli kategorilerdeki filmleri listelemekte mümkün. Mesela istenilen bir yıldaki filmler listelenebilir. Bunun için örnek olarak hd film izle yazılarak arama yapılabilir. Bu sayede istenilen listeye ulaşılabilir. Yabancı film izlemek isteyenler içinde farklı seçenekler bulunuyor. Yerli film izle veya Türkçe dublaj film izle seçeneklerinden birisi seçilerek film istenilen şekilde izlenebiliyor.