Deliler Fatih’in Fermanı izle

 1. Film izle
 2. 2018
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
2Favori Ekle Sonra İzle Sorun Bildir
6.6
Toplamda 191 oy verildi.

Deliler

Filminin Bilgileri
IMDB 6.9
Deliler Fatih’in Fermanı izle 1080P Yerli Film 121dk dk   6.079
Vlad Tepeş, yani Kazıklı Voyvoda, Fatih Sultan Mehmet'in gönderdiği elçiyi öldürünce padişah, Vlad'ın öldürülmesi için ferman çıkarır ve bu işi yapacak bir ekip kurması için Baba Sultan'ı görevlendirir. O da Gökkurt, Çebi, Suskun, Adsız, Mübariz, Kongar ve Aşgar'dan oluşan 'Deliler' Birliği'ni, Edirne'den Targovişte'ye yollar.
Yapım
Tür: Savaş , Tarih
Ülke
Yorum Alanı 18 Yorum Yapılmış
Yorum Kuralları
 • - Düzgün Türkçe ile yazılmamış yorumlar onaylanmayacaktır.
 • - Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
 • - Yorum Spoiler içeriyor ise, Spoiler butonu kullanılmalıdır.
 • - Tek kelimelik yorumlar yazmayınız. Açıklayıcı olunuz.
 • - E-mail adresiniz gizli tutulur. Kimseyle paylaşılmaz.
 1. avatar
    kayseriyozgat 13 Eylül 2020 18:57:06

  dünyanin en iyi filimi. avatar ve game of thrones bok yemis yaninda

 2. avatar
    Abdullah 5 Nisan 2020 03:38:44

  İYİKİ VARSİN EREN İZLENİR

 3. avatar
    volcano 4 Nisan 2020 16:52:31

  izlenir

 4. avatar
    Abdullah 5 Nisan 2020 03:38:44

  İYİKİ VARSİN EREN İZLENİR

 5. avatar
    osman 19 Nisan 2020 14:00:02

  ŞAHLANIN YÜKSELİN EY ŞANLI AZİZ DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞ EYY OSMANLILAR ATALARIMIZIN İNTİKAMINI ALALIM ( SEBAYANİST DÖNMELERDEN , MASONLARDAN , YAHUDİLERDEN BATILI SATILMIŞ KÖLELERDEN VE SOYLARINDAN ) DEF EDİP ATALIM TOPRAKLARIMIZDAN , VE ALLAHIN DİNİ zikri KURANINI İSLAMI ÜLKEMİZDE EGEMEN YAPMAK SÖZÜMÜZ VE GAYEMİZ ŞEREFİMİZ OLSUN , YOL ALLAHIN YOLUDUR PEYGAMBERİN YOLUDUR ATALARIMIZ İSLAMLA DÜNYAYI 650 YIL YÖNETMİŞ VE DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞ BİR MİLLETTİR VEDE İMPARATORLUKTUR, LAİKLİĞİ DEF EDİP BİTİRELİM TOPRAKLARIMIZDAN , laiklikle alçaldıkça alçaldık hakirleştikçe hakirleştik. ( YÜKSELMEK ) için EY ALLAHIN KANUNU İSLAM SANA GELİYORUZ BİZE GÜÇ KUVVET VER EYY ULU ŞANLI – ALLAH -. selam olsun ATALARIM fatih , kanuni , yıldırım , abdulhamit , aziz OSMANLILARA

 6. avatar
    Circassian 19 Ağustos 2020 20:51:44

  Tengrici Şaman Komutanlar Ve Müslüman Erler.Değişik Bir Yapım Olmuş Ve İzlemeye Değer.
  Selam Olsun Çelik Atlıların Gök Tuğuna Tuğu Kaldıran Orduların Başbuğuna

 7. avatar
    Mehmet 12 Eylül 2020 16:28:46

  7 kişilik Deliler birliği olur mu? İnsan şu birliğin sayısını en az 50 kişi yapar. İzlediğimiz bu yapım her ne kadar film de olsa, mantığa uygun bir kurgu olmalı.

  • avatar
     Mehmet'e Cevap 27 Eylül 2020 19:55:36
   -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

   @Mehmet nickli yorumcuya ; SEN PİS DÜŞÜNCELİ VE İSMİ BİLE SAHTE OLAN BİR YORUMCUSUN. FİLMİ İZLEMEDİĞİN NASIL BELLİ !!! SON SAVAŞTA ARKADAN GELEN YÜZLERCE SAVAŞÇI VAR. KALDI Kİ DELİLER ÖNCÜ BİRLİK YANİ ORTAMDA SORUN VAR MI DİYE KONTROL EDİYOR. SONRASINDA ARKADAN GELEN AKINCILARLA SAVAŞA KATILIYOR. SÜPERMAN UÇUYOR BATMAN TEK KİŞİ OLUP SAHTE KAHRAMAN OLUYORDA 7 KİŞİYLE GERÇEK TARİH OLMAZ MI !!!

 8. avatar
    kayseriyozgat 13 Eylül 2020 18:57:06

  dünyanin en iyi filimi. avatar ve game of thrones bok yemis yaninda

 9. avatar
    Orkutay 7 Ekim 2020 08:10:38

  Komutan Tengrici erler musluman. Bunu islam dini reddediyor zaten. Musluman erin komutani musluman olmak zorunda islama gore. Bir Tengrici olarak muslumana emir veren ve onderlik eden Tengrici gorunce sevindim. Tengri biz menen!

  • avatar
     BATURALP 8 Ekim 2020 13:50:42

   Tengrici komutan değil onlar Osmanlının bir döneminde eski şaman adetleri örfleri ile islam harmanlanmıştı ! ayrıca zaten islam öncesi Tengrici şaman inancıda islam ile birebir örtüşür ! zaten tüm dinler özünde aynıdır Tanrı katından gelir her millete din ve peygamber gönderilmiştir … Tengrici şaman inancından genel hatları ile bahsedeyim islam ile birebir nasıl örtüşüyor gör ! tanrı tekdir erkeklik dişilik özelliği olmaz herşeyin yaratıcısıdır islamda da aynı ! ahiret vardır Türkler ölen yiğitleri at’ları eşyaları ile gömerdi ki ahiretde de kullansınlar diye , melekler vardı iyi ruhlar denirdi şeytanlar vardı kötü ruhlar denirdi , cinler vardı kamanlar cinleri kullanır iyi büyü yapar kötü büyü bozardı vs… islamla ile genel hatları birebir örtüşür insanlar yaşadıkları zaman diliminden sorumludur eğer bizler şamanizm döneminde binlerce yıl önce yaşasa idik o dinden sorumlu olurduk ancak şuan ki zamanda Tanrı nezninde tek geçerli din islamdır onun harici kafirdir yani Tanrıya iftira eden dinini inkar eden küfreden demektir …Tengrici demek de zaten Tanrıya bağlı olan demektir ! islamın özüde Allah ile kulun irtibatı hiçbir zaman kaybetmemesi kulun yaradana bağlı olmasıdır tek bir yaratıcıya iman etmesi ona bağlı olmasıdır …

  • avatar
     BATURALP 8 Ekim 2020 14:09:03

   Ayrıca bu filmi yapanlar hayal dünyasında gezinmişler Osmanlı tarihinide hiçe saymışlar Selçuklu dönemi ile Osmanlıyı birbirine karıştırmışlar Osmanlıda eski Türk töresinin izleri görülür ama öyle şaman ve Tengrici komutan filan yoktur ! zaten Türk töresinde ki Osmanlıda da aynen devam etmiştir Hakan aynı zamanda başkomutandır yani başbuğdur ! o dönemin başkomutanı Fatih sultan Mehmet Han dır … dolayısıyla Tengici komutan emrinde müslüman askerler diye birşey yok ! Osmanlıda eski şamanist dönemden kalan eski Türk töresinden kalan adetlerin bir kısmı devam ederdi mesela ” TANRI KUT YASASI ” Bu yasa gereği Hanedan soyundan gelenlerin kanı kutsaldır dökülemez bu yüzden şahzadeler boğularak öldürülmüştür …. Tengri biz menen sözüne gelince Tanrı kendisine bağlı olan gönderdiği dine iman eden gönderdiği peygambere uyanlarla birliktedir onun harici kimse ile birlikte değildir Tanrı kimsenin çobanıda değildir haşa … sen eğer Tanrının varlığına ve tekliğine iman ediyorsan gönderdiği dini ve peygamberi rehber ediniyorsan Tanrıya bağlı isen o zaman Tanrı nezninde üstün bir makamdasın Tanrı daima seninledir yardımcındır yoksa aksi halde Tanrı kafirleri sevmez onlara yardım etmez sadece onlara dünyalık bir takım nimetleri verir ama ahiretde azapdan başka hiçbir nasipleri olmaz… Tanrı bizimledir sözü geniş manada herkes için geçerlidir aslında Tanrı kafirleri de başı boş bırakmaz insanlara şah damarından daha yakındır her yaptığını söylediğini gözetir bilir insanın aklından geçenleride anlık olarak bilir işitir bu manada Tanrı kulları ile birliktedir…

  • avatar
     BATURALP 8 Ekim 2020 15:05:05

   Tarihi gerçekleri saptırmışlar hayal dünyasında bir hikaye ortaya koymuşlar bir kere DELİLER grubu Tengrici şamanist bir grup değil müslümandırlar hatta öyle ki biz padişahın kulu değiliz biz sadece Allahın kuluyuz derlerdi ! yani tam bir müslüman ve deliler lakabınıda giyim kuşamlarından yaşam biçimlerinden alırlardı savaşda en önce gider vucutlarında ki tüm kıl tüyleri alır öyleki kaşlarına varıncayada kadar kafa dazlak ve belden yukarıları çıplakdı giyim tarzları düşmana korku verirdi süslü kuş tüyleri takar hayvan derileri giyerlerdi bunlar doğru düzgün yansıtılmamış Selçuklu dönemiyle Osmanlı dönemini birbirine karıştırmışlar Tengrici şaman adetlerinden bahsederken … Onun haricinde güzel bir yapım ortaya çıkmış böyle güzel yapımları artması lazım.

 10. avatar
    Frostcan 8 Ekim 2020 15:19:52

  Paintterk seslendirme yapmış olabilir mi? 😀 😀

 11. avatar
    Yenilmez 22 Ekim 2020 08:18:25

  Bence güzel film. Tek sorun biraz şamana benziyorlar. Onun dışında güzel.

 12. avatar
    [email protected] 25 Ekim 2020 14:11:02

  cok guzel fılm

 13. avatar
    Ali yıldız 20 Kasım 2020 02:43:45

  Güzel film bazıları filmi tam işlememiş 7 kişiyle başlıyor sonunda kalabalık oluyorlar
  Iyi ki varsın Eren ♡

 14. avatar
    mst ağr 9 Ocak 2021 02:09:35

  saçma sapan bir flim olmuş vakit kaybı

SON YORUMLAR

Unutamadığınız ve en son çıkan güncel filmler full hd ve tek parça, Yerli ve Yabancı film izlemenin keyfini bizimle doyasıya yaşayın.

Teknolojinin ilerlemesi ile gelişen sinema sektörü, farklı teknikler ve kullanılan profesyonel ekipmanlar ile günümüzde yeni bir anlam kazandı. İnsanlar film izlerken zevk almanın yanı sıra beraber yapılabilecek hoş bir etkinlik olarak görüyor sinemayı. Bu sebeple her yaştan, cinsiyetten, düşünceden ve zevkten insana hitap eden filmlerin çekimi ihtiyaç haline gelmiştir. Güçlü bir senaryo ve son teknoloji ekipmanlar ile çekilen bir film gişe rekorları kırarak kendine sinema tarihinde bir yer edinebiliyor. Sinemaya artan rağbet ile birlikte seçeneklerini azaltmak isteyen insanlarda arttı. Bunun için yalnızca 2019 filmleri izle ya da Türkçe dublaj film izle gibi seçenekler sunularak filmler daha aza indirgenebiliyor.

2019 Filmleri Nelerdir?

Son yıllarda sinemaya olan ilginin artması ile birlikte çekilen film sayısı da arttı. Bu sebeple internet üzerinde film yayınlayan birçok site türedi. Bu siteler genel olarak izleyiciye online film izleme imkanı sunar. Bunu farklı görüntü kalitesi ayarı, dublaj veya altyazı seçeneği gibi özelliklerle donatarak zengin hale getiren site sahipleri, insanlar için bazı filmleri öne çıkarmak ister. Bu filmler son bir yıl içerisinde çıkan filmler ise site üzerinde 2019 filmleri izle başlığı altında önerilerde bulunulabilir. Ya da Türkçe dublaj film izle başlığı kullanılarak dublajlı filmler izlenebilir. Bu sayede izleyici, daha kısa sürede istediği filmi bulabilir.

Online Film Nasıl İzlenir?

Online film izlemek için sinemada olduğu gibi para verilmesi gerekmez. Bu hizmeti ücretsiz sağlayan birçok site bulunuyor. Bu siteler, içerindeki reklamlar ile gerekli ücreti karşılayabiliyor. İstenilen zevke ve tarza hitap eden filmlerin bulunduğu siteler, arama motoru ile izleyicinin istediği filme ulaşması sağlanıyor. Bu aramalar sayesinde sadece belirli kategorilerdeki filmleri listelemekte mümkün. Mesela istenilen bir yıldaki filmler listelenebilir. Bunun için örnek olarak hd film izle yazılarak arama yapılabilir. Bu sayede istenilen listeye ulaşılabilir. Yabancı film izlemek isteyenler içinde farklı seçenekler bulunuyor. Yerli film izle veya Türkçe dublaj film izle seçeneklerinden birisi seçilerek film istenilen şekilde izlenebiliyor.